Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Mary Kay - kosmetika

23.06.2009
Mary Kay - kosmetika a péče o tělo nejen pro ženy.

 Marcela Šochová - nezávisla kosmetická poradkyně, +420 724 666 125.

MARY KAY: Přípravky
Přípravky od společnosti, které můžete věřit
Ženy na celém světě se dožadují přípravků, které přinášejí výsledky. Společnost Mary Kay tyto jejich potřeby plní - nabízí ženám přípravky, díky kterým se lze cítit a vypadat rozzářeně, nádherně a sebejistě. Od péče o pleť, přes dekorativní kosmetiku až po vůně, ochranu před slunečním zářením a péči o tělo – společnost Mary Kay nabízí širokou škálu prvotřídních kosmetických přípravků, které splní všechny požadavky.
Přípravky Mary Kay® se díky soustředění společnosti na kvalitu, těší špičkové spolehlivosti značky. Našimi nejvyššími prioritami jsou bezpečnost přípravků a jejich prokázaná účinnost. Přípravky značky Mary Kay® nejsou testovány na zvířatech a obsahují výhradně takové přísady, jejichž bezpečnost a účinnost byla vědecky ověřena. Společnost ručí za stoprocentní spokojenost s přípravky, které jsou prodávány nezávislými kosmetickými poradkyněmi.
Účinná péče o pleť:
V oblasti péče o pleť nabízí společnost Mary Kay přípravky, díky kterým lze pleť celoročně udržovat zdravou, zářící a bezchybnou. V nabídce společnosti jsou vynikající přípravky pro všechny typy pleti – od prostředků proti vráskám až po čistící přípravky, masky, osvěžovací a zvlhčující prostředky.
Úchvatné barvy:
Společnost Mary Kay nabízí sadu dekorativních přípravků v široké a nádherné barevné paletě, vhodné pro všechny odstíny pleti. Díky novému složení na bázi minerálů, přípravky perfektně kryjí a jejich barvy vydrží dlouho, navíc jsou díky obsahu vitaminů a antioxidantů prospěšné pro pleť. Společnost Mary Kay nabízí široké spektrum dekorativní kosmetiky v rozmanitých odstínech pro oči, rty, tváře i obličej. V nabídce je rovněž kosmetická a profesionální kazeta, které lze naplnit nekonečnými kombinacemi stínů, tvářenek a pudrů a vytvořit tak vzhled, který odráží individuální styl konkrétní ženy.
Skvělá vůně:
Ženy i muži si mohou najít svůj styl vůně díky výběru parfémů Mary Kay s romantickými květinovými, energickými ovocnými nebo dřevitými pižmovými vůněmi. Šest moderních, bohatých a osvěžujících parfémů pro ženy a čtyři moderní, smyslné a zajímavé kolínské vody pro muže jsou koncertem špičkových vůní Mary Kay.
Ochrana před slunečním zářením:
Kolekce přípravků k ochraně před slunečním zářením Mary Kay® obsahuje přípravky, které pomáhají chránit kůži před škodlivými paprsky a zároveň pleť po slunění revitalizují a zklidňují. Společnost Mary Kay nabízí rovněž alternativu slunce, a to ve formě jemného samoopalovacího mléka, které dodává kůži postupně jemné a zdravě vyhlížející opálení.
Péče o tělo:
Společnost Mary Kay nabízí sadu přípravků, které jsou nejenom užitečné, ale i luxusní. Tato řada obsahuje čisticí, peelingové a zvláčňující přípravky, které zároveň kůži revitalizují, zklidňují a zkrášlují. Přípravky péče o tělo čistí a oživují kůži rukou a nohou, i celého těla.
 
Kvalita přípravků:
Všechny přípravky firmy Mary Kay® jsou vyráběny na vědecké bázi za použití nejmodernějších technologií a nejsou testovány na zvířatech. Naším heslem je: „Vyzkoušejte si přípravek před tím, než jej zakoupíte.“ Rovněž poskytujeme záruku, že v případě nespokojenosti budou našim zákaznicím vráceny peníze nebo bude přípravek vyměněn za jiný. Mary Kay® získala již několikrát speciální ocenění od Asociace stylistů a vizážistů České republiky. Razítko ocenění najdete u vybraných přípravků na webových stránkách www.marykay.cz a www.marykay.sk.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen